کریسمس سفید خود را با گیاهان دارای تزئینات در فضای باز رنگ کنید

فصل کریسمس در راه است. اکنون می توانید وزش نسیم سرد را در رگهای خود و بارش انبوهی از دانه های برف را که از ابرها می بارند ، احساس کنید. آوازهای مسیحی کریسمس که توسط گروهی از مردم در خیابان یا گاهی اوقات خوانده می شوند ، سیستم های صوتی در مراکز خرید مختلف با پخش ملودی شیرین هوا را پر می کنند. مردم مشغول خرید دکوراسیون جدید برای خانه های خود و هدایای گران قیمت برای عزیزانشان هستند. در خیابان ها و مغازه ها ، درختان بزرگ و کوچک کریسمس با توپ های براق کریسمس و لامپ های رنگارنگ تزئین شده اند. و نکته برجسته Frosty the Snowman استوار ایستاده در نمای خانه.

هر دسامبر ، ما بیش از حد هیجان زده ایم که می توانیم اطراف خود را با  قیمت گل آزالیا انواع مختلفی از تزئینات تعطیلات با عطر و طعم مصنوعی و گلدسته ها ترکیب کنیم. پیچک مصنوعی در فضای باز ، بوگنویلا و آزالیا برای ایجاد محدودیت و جذابیت در هر گوشه اتاق عالی هستند. آنها می توانند اقامتگاه با ظاهری قدیمی را به محلی زیبا و زیبا تبدیل کنند.

بوگنویلای مصنوعی. اگر برای یک کریسمس گرم برنامه ریزی می کنید ، از بوگنویلای مصنوعی چشم نواز استفاده کنید. انگورهای آن را می توان روی پایه ، ستون سفید و حتی در درخت کریسمس شما سیم کشی کرد. اگر توانایی خرید سایر زیور آلات تزئینی و شیشه ای را ندارید ، بوگنویلا را با هم ریسمان کنید و به شکل یک تاج گل زیبا یا مجسمه ای شیک از آدم برفی درآید. شما می توانید هر رنگی را که می خواهید انتخاب کنید زیرا بوگنویلای مصنوعی در رنگ های قرمز ، فوشیا ، اسطوخودوس ، کرم ، صورتی و هلو موجود است.

پیچک مصنوعی زیبایی پیچک مصنوعی را می توان تأکید کرد اگر در جعبه های آویز چیده شود یا با سایر گیاهان گلدار مصنوعی در جعبه های پنجره هماهنگ شود. در طول زمستان ، همه چیز در اطراف شما پوشیده از برف غلیظ است و بدیهی است که شما از پیچیدگی باغ گل خود قدردانی نخواهید کرد. اما با استفاده از پیچک های جعلی ، می توانید ظرافت بی دغدغه آن را که جذابیت و علاقه خارج از خانه شما را افزایش می دهد ، به دست آورید. علاوه بر این ، آنها یک اثر زنده ماندگار به عنوان یک لهجه سبز در گلدان ها و ظروف پنجره شما ایجاد می کنند.